sklep z panelami firmy Parador

Jesteśmy fachową firmą zajmującą się dystrybucją najlepszych jakościowo paneli podłogowych odpowiadających potrzebom współczesnych, wymagających konsumentów. Nasz sklep internetowy jest na rynku już od dziesięciu lat oraz każdego dnia zyskuje coraz lepsze opinie wśród nabywających. Działamy w branży od 20 lat i bezustannie się rozwijamy oferując perfekcyjne rozwiązania legendarne współczesnemu rynkowi.

Panele – elegancja, naturalność i minimalizm w jednym

Konstruując sklep z panelami firmy Parador kierowaliśmy się jasnymi zasadami – chcieliśmy dać naszym klientom to, czego nie odnajdą wśród konkurencyjnych firm. Liczne rekomendacje weryfikują, że ten zamysł został osiągnięty, co dla naszej idealnej kadry pracowniczej jest jeszcze bardziej motywujące!

Czym wyróżniają się nasze panele podłogowe?

•             Prosty montaż – panele znajdujące się w naszej idealnej ogromnej ofercie montowane są metodą bezklejową, na tak zwany klik. Każda z pojedynczych sztuk zakończona jest nadzwyczajnymi, samozatrzaskowymi piórami. Nowatorska posadzka pojawia się błyskawicznie i nie potrzebne są do tego żadne wygórowane umiejętności!

•             Niska cena – Parador sklep powstał z myślą o każdym kliencie, właśnie dlatego panele odnajdujące się w prowadzonej przez nas ogromnej ofercie znamionują się najatrakcyjniejszą ceną na rynku!

•             Interesujący, modny design – nietuzinkowe wzornictwo powoduje, że nasze panele wyglądają niczym oryginalne, naturalne drewno! Ich faktura jest odporna na ścieranie a utrzymywanie podłóg w czystości nie sprawia jakichkolwiek kłopotów!

•             Trwałość i odporność na defekty – na nasze panele udostępniana jest gwarancja producenta, dzięki czemu zyskują Państwo pełne przekonanie, że kolejna podłoga będzie akompaniować Wam w nienagannym stanie przez długi czas!

 

Czeka na Ciebie zespół doświadczonych ekspedientów!

Nasza firma działa w oparciu o wiadomą oraz porządną politykę. Pośród kadry pracowniczej stają wykwalifikowani fachowcy, jacy zawsze służą kontrahentom profesjonalną poradą i pomocą w wyborze porządnego modelu paneli. Nie polecamy paneli niskiej jakości, prawdę mówiąc takowych w ogóle nie mamy w swojej ogromnej ofercie. To fundament, na jakim od początku aktywności oparliśmy budowę marki.

 

Oferta dla najbardziej wymagających

Wiemy, że wśród naszych kontrahentów są także tacy, dla których panele to zdecydowanie za mało! Naturalnie dla nich posiadamy w swoim asortymencie najlepszej klasy deski trójwarstwowe – z siedmioma fabrycznie nakładanymi powłokami lakieru ochronnego. Ich zestaw nie różni się od montażu paneli podłogowych. Jednakowo jak one deski układa się metodą bezklejową.

Podłoga w jeden dzień!

Czasy, w jakich na wymarzoną posadzkę wypada było czekać przez długie tygodnie już dawno odeszły do historii! Dzisiaj nawet najogromniejszą powierzchnię wolno wykończyć w maksymalnie parę dni. Wykwalifikowani eksperci w szeregu przypadków potrzebują tylko kilku godzin. To o wiele usprawnia proces remontu oraz przynosi szansę na ogromne oszczędności!

Pragniemy zaprosić wszystkich Państwa do zaznajomienia się z naszym pełnym asortymentem i do zakupów. Jeżeli nurtują Państwa jakiekolwiek zapytania bądź niepewności zachęcamy też do kontaktu a z zapałem na wszelkie odpowiemy!

Źródło: parador


Dodaj komentarz